„MIESZKAM W BESKIDACH”

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MIESZKAM W BESKIDACH”
Konkurs „Mieszkam w Beskidach” zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej już po raz dwudziesty czwarty i w naszej szkole wpisał się na stałe w harmonogram wydarzeń. Ma on na celu pokazanie piękna naszej małej ojczyzny – Beskidów i od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Warto dodać, że po raz kolejny został objęty honorowymi patronatami Śląskiego i Małopolskiego Kuratora Oświaty. W tym roku laureatami zostali: Kategoria:

FORMY PRZESTRZENNE: I miejsce – Marta Janik, kl. III Kategoria: WYKLEJANKA: I miejsce – Sebastian Sanetra, kl. I III miejsce – Wiktoria Golasik, kl. I III miejsce – Liliana Kłusak, kl. III Kategoria: MAKIETA: II miejsce – Julia Jambor, kl. III WYRÓŻNIENIA: Sandra Pytlarz – kl. IV Zuzanna Sporek – kl. V
Gratulujemy sukcesów naszym uczniom i dziękujemy nauczycielom, którzy pomogli w przygotowaniach do konkursu.