„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM” 2017

Akcja charytatywna „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM” 2017

Grudzień to czas, kiedy nasze serca chętniej otwierają się na potrzeby innych ludzi. Przykład świętego Mikołaja uczy nas, że warto pomagać potrzebującym, dzielić się i dawać, dostrzegać problemy, kłopoty i trudną sytuację drugiego człowieka. Uczy tolerancji, życzliwości i współczucia.
W dniach 5.12.2017r. – 18.12.2017r. (do godz. 13.30) Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przybędzy odbędzie się akcja charytatywna „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”. Chcemy ofiarować prezenty dzieciom z Powiatowego Domu Dziecka w Żywcu. Mamy nadzieję, że dzięki temu uśmiech choć na chwilę zagości na ich twarzach i poczują, że mają w naszej szkole przyjaciół.
Każdy może złożyć jakieś upominki (słodycze, podstawowe kosmetyki) do specjalnie przygotowanych kartonów na szkolnym korytarzu, a w przedświątecznym tygodniu przekażemy je dzieciakom.
PAMIĘTAJ! I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!
Organizatorem akcji jest Samorząd Uczniowski i nauczycielki: Joanna Wiewióra i Edyta Krzak.