Dzienne archiwum: 8 kwietnia 2024

Zbiórka na rzecz pogorzelców z naszej wsi

W dniu 17 marca w Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Przybędzy odbył się kiermasz wielkanocny, organizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu. Dzięki pracowitości i zaangażowaniu naszych Uczniów, udało się stworzyć przepięknie stroiki i palmy wielkanocne, z których dochód w całości został przekazany na rzecz pogorzelców z naszej wsi.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom i Uczniom oraz całej lokalnej społeczności za wsparcie naszej zbiórki. Dzięki Państwa dobroci oraz bezinteresownej pomocy, udało się uzbierać kwotę 3 500 zł. W dniu 3.04.2024 pieniądze zostały przekazane Pani Lucynie Konior. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za okazane serce oraz chęć niesienia pomocy potrzebującym. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że działając wspólnie możemy bardzo wiele.