Dzienne archiwum: 3 czerwca 2019

Procedury bezpieczeństwa w ZSP w Przybędzy

Szanowni Rodzice,
w związku z pojawiającymi się w mediach doniesieniami o niebezpiecznych i agresywnych zachowaniach uczniów na terenie szkół, informujemy, że nasza placówka opracowała nowe Procedury Bezpieczeństwa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przybędzy. W dniach 30.05 – 31.05.2019 r. w godz. 12.00-16.00 można było zapoznać się z ww. dokumentem na świetlicy szkolnej.

Pełna treść ww. procedur zostaje zamieszczona w poniższym linku, a także będzie dostępna do wglądu u wychowawców klas.

Procedury bezpieczeństwa w ZSP w Przybędzy

Mistrzostwa Szkół Powiatu Żywieckiego w biegach

24 maja 2019 r.uczniowie naszej szkoły w składzie: Julia Jambor, Krystian Skrzypek, Dawid Roczyna, Damian Dobosz, Magdalena Waligóra i Weronika Tracz wzięli udział w Mistrzostwach Szkół Powiatu Żywieckiego w biegach. Najwyższa lokatę – 6. miejsce uzyskała Weronika. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

PODSUMOWANIE AKCJI „SZKOLE POMAGAMY, ŚWIAT OCZYSZCZAMY” – ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy we współpracy z firmą Green Office.co w maju b.r. zebrał 2600 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i otrzymał bon w wysokości 527 zł do wykorzystania na nagrody rzeczowe (sprzęt sportowy).
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i pełne zaangażowanie w akcję.