Przygody młodego aktora

PRZYGODY MŁODEGO AKTORA

Uczeń pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Przybędzy, Leopold Kupczak sprawdził się na planie Łódzkiej Wyższej Szkoły Filmowej. Przygoda chłopca rozpoczęła się, kiedy studentka pierwszego roku zaproponowała mu współpracę. Rodzice chłopca wysłali zdjęcia i udało się. Dostał angaż do roli aktora w filmie krótkometrażowym. Na początku kwietnia odbyły się nagrania, zdjęcia i ciężka praca  młodego aktora. Trzy dni współpracował z ekipą filmową i wspaniale sprawdził się w tej roli. Poldek poznał wielu ciekawych ludzi, studentów, reżyserów, montażystów, aktorów. Zaprzyjaźnił się szczególnie ze studentem z Włoch o imieniu Giovanni i potwierdziła się złota zasada, że przyjaciele rozumieją się bez słów.

E. Borowik