Rajd Ekologiczny

Rajd Ekologiczny

Number of photos:24
Total size:10.48 MB

15 września nasza szkoła wzięła udział  w Gminnym Rajdzie Ekologicznym. Grupa uczniów z Przybędzy liczyła 27 osób. Uczestnicy rajdu przeżyli wspaniałą przygodę i dzielnie maszerowali górskimi szlakami prowadzącymi na Halę Radziechowską, potocznie zwaną Magurką. Trasa nie była łatwa, lecz pokonaliśmy ją bez najmniejszego problemu.  Otaczały nas piękne widoki, a wokół panowała cisza przerywana przez leśne odgłosy przyrody. W drodze powrotnej odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbaski i ciekawa prelekcja przygotowana przez pana leśniczego Tadeusza Bielę, pracownika Nadleśnictwa Węgierska Górka.   Nasi uczniowie wzięli udział w konkursach przygotowanych przez pracowników Nadleśnictwa i otrzymali wiele ciekawych nagród np. albumy książkowe. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, iż  wycieczka była bardzo udana!!!