Przedmikołajkowy prezent

Wszyscy chyba pamiętamy, że wieś Przybędza zdobyła w tym roku  II miejsce w konkursie o tytuł Najpiękniejszej Wsi Województwa Śląskiego  🙂

Nagroda pieniężna w wysokości 20 000,00 złotych, została podzielona pomiędzy Zespół Szkolno – Przedszkolny w Przybędzy, Koło Gospodyń Wiejskich „Habdasówka” a lokalną jednostkę OSP.
Za otrzymaną część nagrody, nasza Pani Dyrektor postanowiła kupić do sali lekcyjnej nr 3 (klasa pierwsza) nowoczesny ekran multimedialny. Klasa I oficjalnie pożegnała się z tradycyjną tablicą i kredą. Jesteśmy dumni, że kolejna sala w naszej szkole wzbogaciła się o najnowocześniejsze narzędzie do nauki! Teraz wszystko będzie nie tylko w rękach nauczyciela ale również naszych znakomitych uczniów;)