Projekt „Gotuj się na zmiany”

Dzięki marce Winiary nasza szkoła bierze udział w programie „Gotuj się na zmiany”. Nadrzędnym celem programu jest kształtowanie od najmłodszych lat dobrych nawyków żywieniowych i odpowiedzialnego stylu życia prowadzonego w duchu „Zero Waste”. Program pokazuje, że zdrowy styl życia nie musi się kojarzyć z nudą na talerzu. Uczniowie na zajęciach rozwijających realizują scenariusze lekcji, które pomagają wprowadzić w świat dobrych nawyków żywieniowych. Podczas zajęć dzieci dowiadują się m.in. o zdrowym stylu życia, zasadach prawidłowego odżywiania, jak również o racjonalnym gospodarowaniu żywnością.

Szczegółowe informacje o programie: https://www.gotujsienazmiany.pl/

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy