Obchody Światowego Dnia Ziemi.

22 kwietnia będziemy obchodzić najpopularniejsze i najważniejsze na świecie święto ekologiczne – Dzień Ziemi! To wydarzenie, obok którego nie powinniśmy przechodzić obojętnie.

Zapraszam do udziału :

Klasy I-III, które wykonują ścieżkę sensoryczną z wykorzystaniem materiałów o różnych teksturach, pochodzących z recyklingu (papier, plastik itp)oraz każdy uczeń wykonuje kartkę z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi dowolną metodą plastyczną.

Klasy IV-VIII, które wykonują las w słoiku wybraną przez siebie metodą (używając naturalnych lub sztucznych materiałów) oraz dla osób chętnych przeprowadzony zostanie konkurs wiedzy ekologicznej.

Bardzo proszę o wykonanie powyższych prac na 22 kwietnia (poniedziałek).

Konkurs wiedzy ekologicznej dla chętnych uczniów zostanie przeprowadzony 22 kwietnia o godzinie 9.00.