Dzienne archiwum: 11 grudnia 2022

Świąteczne warsztaty ceramiczne

Klasa I kolejny raz wzięła udział w warsztatach ceramicznych. Tym razem uczniowie wykonali Mikołaja. Zajęcia były bardzo kreatywne i twórcze. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zajęciach, a ich efekty można podziwiać w poniższej galerii.

Mikołajki w klasach I-III

Uczniowie klas 1-3 spędzili Dzień Świętego Mikołaja w bardzo przyjemnej atmosferze, częstując się słodyczami i pyszną pizzą, wspólnie się bawiąc oraz oglądając film o tematyce świątecznej.

Mikołajkowy wyjazd do kina

6 grudnia dla uczniów naszej szkoły przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę. Klasy od IV do VIII wybrały się do kina w Bielsku – Białej. Film ”Wielki Zielony Krokodyl Domowy” spodobał się dzieciom. Wspólnie spędziliśmy czas w miłej, świątecznej atmosferze. Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie wycieczki.

Św. Mikołaj odwiedza nasze Przedszkole

6 grudnia to dzień, w którym każde dziecko czeka cierpliwie na wyjątkowe spotkanie, z wyjątkową osobą. Naszym gościem dzisiaj był św. Mikołaj, który przybył do przedszkolaków, by odwiedzić najmłodszych i obdarować ich pięknymi prezentami . Dzieci dobrze przygotowały się na tę chwilę i gdy Mikołaj zapukał do naszych drzwi, mogły pochwalić się swoimi świątecznymi tańcami oraz piękną piosenką na cześć naszego gościa, a także wręczyły Mikołajowi bardzo miły upominek.

To niezwykłe spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.