XXV Międzynarodowy Konkurs „Mieszkam w Beskidach”

Z dumą prezentujemy laureatów XXV Międzynarodowego Konkursu „Mieszkam w Beskidach”: Jakub Wydra – I miejsce (poezja, 10-12 lat) Filip Michulec – II miejsce (rysunek 7-9 lat), Julia Jambor – II miejsce (formy przestrzenne 10-12 lat), Laura Bugzel – III miejsce (wyklejanka 7-9 lat), Oliwia Kosiec – III miejsce (rysunek 10-12 lat), Sandra Pytlarz – III miejsce (ceramika / masa solna 10-12 lat), Julia Kantyka – III miejsce (proza 7-9 lat), Sandra Bernad – wyróżnienie (rysunek 10-12 lat), Justyna Pytraczyk – wyróżnienie (proza 7-9 lat), Zofia Krzemień – wyróżnienie (proza 7-9 lat), Jakub Kosiec – wyróżnienie (proza 7-9 lat), Wiktoria Golasik – wyróżnienie (wyklejanka 7-9 lat). Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!