Głosujemy!!!!!!!!

Zachęcamy wszystkich sympatyków naszej szkoły do głosowania na projekt matematyczny „mPotęga”, w konkursie organizowanym przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć. Po raz trzeci z rzędu Pani Dyrektor Elżbieta Borowik wywalczyła dla nas grant w wysokości 5000 zł na realizację projektu dla uczniów klas 4 – 6 „GDZIE UKRYWA SIĘ PANI MATEMATYKA?”.

Projekt ten jest jednym z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu i ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5000 zł. Warto wspomnieć, że do konkursu zgłoszono aż 478 wniosków, a dofinansowanie otrzymało jedynie 114 projektów. Nasza szkoła znalazła się w 15-tce najlepszych w kategorii klas 4 – 6!

JAK GŁOSOWAĆ? Podczas głosowania, które trwa od 15 do 28 czerwca, każdy może zagłosować na wybrane projekty mPotega – po jednym głosie w każdej z kategorii, raz na 24 h. W jaki sposób? Wystarczy zarejestrować się na podanej stronie i raz dziennie oddać głos.

https://mpotega.pl/glosowanie/

Należy wybrać 1 projekt w każdej z 2 kategorii. Zwycięskie projekty zdobędą dodatkowy grant -Nagrodę Publiczności – 5 000 zł. Prosimy Państwa o głosy! To wielka szansa dla naszej szkoły na dodatkowe środki przeznaczone na pomoce dydaktyczne, które zostaną wykorzystane na lekcjach matematyki. Głosować można codziennie!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy