Akcja charytatywna – Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2023

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Kolejny już raz Szkolny Wolontariat zaprasza do zaangażowania się w akcję charytatywną „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach”. Tegoroczna akcja, wzorem lat ubiegłych, obejmować będzie pomoc materialną dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich, a szczególnie Rodakom mieszkających w obwodzie lwowskim na pogrążonej wojną Ukrainie. Akcja polegać będzie na zbiórce darów w każdej klasie, które zostaną przekazane konkretnemu dziecku.
Zbieramy: książki (lektury dla dzieci i młodzieży), zeszyty, kredki, plastelinę, mazaki, długopisy, ołówki, czekolady, batony, ciastka, dżemy, żelki.

Dary należy przekazywać opiekunom wolontariatu. Zbiórka trwa do 17 listopada 2023r.

Okażmy solidarność z naszymi Rodakami, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie!

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy