Pasowanie na uczniów

Dnia 27 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. To ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Uczniowie klasy pierwszej wykonali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie ślubowania na sztandar szkoły

w obecności Pani Dyrektor, Rodziców, Gości oraz Uczniów. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Przybędzy. Symbolicznie uczniowie klasy drugiej powitali pierwszaków wierszem i piosenką,

a przedszkolaki pożegnały swoich kolegów wręczając im małe upominki.

Naszym pierwszakom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy