Pożegnanie nauczycielki odchodzącej na emeryturę

27 października 2023 r. Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w imieniu własnym i wszystkich pracowników pożegnała odchodzącą na zasłużoną emeryturę nauczycielkę przedszkola – Panią Grażynę Malinkę.

Pani Dyrektor podkreśliła, że droga zawodowa Pani Grażynki naznaczona była prawdziwym zamiłowaniem do pracy nauczycielskiej, którą potrafiła połączyć z wykonywaniem swoich obowiązków z pasją. Złożyła podziękowanie za każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu, za cierpliwość i wytrwałość w kształtowaniu setek dziecięcych charakterów, za wyrozumiałość, za doświadczenie i profesjonalizm.

Pani Grażynko, dziękujemy za wieloletnie zaangażowanie w edukację i wychowanie, za każdy dzień spędzony razem. Dziękujemy za olbrzymie serce, pracę i troskę o sprawy przedszkola.

Życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz, aby znalazła Pani czas dla siebie, czas na realizację swoich pasji.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy ZSP w Przybędzy

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy