WYJAZDY DO AQUAPARKU DZIECI Z PRZYBĘDZY.

Od 11 marca 2013 roku  nasza Placówka organizuje  cykliczne wyjazdy do Aquaparku w Leśnej. W trakcie sześćdziesięciominutowego pobytu na basenie, dzieci mogą korzystać z następujących atrakcji:

• zjeżdżalni wodnych,
  • hydroterapii,
  • aerobiku wodnego,
  • gimnastyki korekcyjnej,
  • ćwiczeń w oswajaniu się z wodą i pływaniu.

Wyjazdy odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 14.30. Każdorazowo jedzie grupa 18 osobowa.

Sprawami organizacyjnymi i opieką zajmuje się pani mgr Dorota Szczotka, a aktywne zajęcia w wodzie prowadzi pan mgr Mariusz Janik.

Dzieci bardzo polubiły tę formę spędzania wolnego czasu. Najbardziej cieszy fakt, że dzieci, które czuły lęk przed wodą, oswoiły się z nią i z ochotą wykonują wszystkie ćwiczenia wskazane przez instruktora.

Podziękowania składamy państwu Marzenie i Maciejowi Kozieł z Przybędzy, którzy sponsorują przejazdy wszystkim dzieciakom i opiekunom.

Dziękujemy naszej pani dyrektor Elżbiecie Borowik, która była głównym inicjatorem wyjazdów i wynegocjowała niską cenę biletów wejściowych.

D. Sz.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Wyjazdy na basen

Number of photos:22