Dzienne archiwum: 13 listopada 2022

21 listopada – Dzień Życzliwości

Na drzwiach każdej z klasy pojawiły się specjalne koperty, w których będziemy umieszczać słowa życzliwości skierowane do naszych koleżanek i kolegów. Listy wrzucamy do „skrzyni życzliwości” znajdującej się obok ksero w głównym korytarzu. Pamiętamy o odpowiednim zaadresowaniu liścików: imię i nazwisko oraz klasa. Korespondencja będzie wysyłana do indywidualnych kopert w piątki. Zapraszamy do dzielenia się miłym, serdecznym słowem.

Pomaganie jest fajne! Podaruj świąteczną kartkę!

Zapraszamy do kolejnej akcji charytatywnej organizowanej przez Szkolny Wolontariat przy współpracy z Fundacją „Nadzieja”.
Od 7 do 14 listopada wykonaj świąteczną kartkę Bożonarodzeniową, która zostanie przekazana pacjentom szpitala oraz mieszkańcom domów pomocy społecznej.

Wspólnie podarujemy odrobinę ciepła i świątecznej atmosfery.

Zapraszamy do udziału!

Akcja charytatywna – Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2022

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Szkolny Wolontariat zaprasza do kolejnej akcji charytatywnej organizowanej przez Dyrektora Delegatury w Bielsku-Białej Kuratorium Oświaty w Katowicach. Jak co roku akcja oparta jest na idei charytatywnej i patriotycznej.
W tym szczególnym, świątecznym czasie pamiętamy o Polakach mieszkających na Kresach Wschodnich, a szczególnie w obwodzie Iwowskim na Ukrainie pogrążonej wojną. W tym roku akcja polegać będzie na zbiórce darów w każdej klasie, które zostaną przekazane konkretnemu dziecku.
Zbieramy: zeszyty, kredki, plastelinę, długopisy, ołówki, czekolady, cukierki, batony, ciastka.
Akcja będzie trwać od 14- 25 listopada.
Okażmy nasze serce rodakom- Polakom!

Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz pogorzelców z naszej gminy

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

28 października w ZSP w Przybędzy zakończyła się akcja zorganizowana przez uczniów grupy Wolontariat. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu udało się nam zebrać kwotę 3 200 zł, która zasili gminą zbiórkę na rzecz potrzebującej rodziny. Zebrana kwota przerosła nasze oczekiwania. Dziękujemy za Wasze otwarte serca, czułe na troski i potrzeby innych.