Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

1 września odbyła się uroczystość inauguracji roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przybędzy.
Nowy rok przyniósł naszej Szkole wiele zmian. Funkcję Dyrektora objęła Pani Alicja Wrona. W Szkole prowadzone również będą szeroko zakrojone prace związane z termomodernizacją oraz remonty wewnątrz budynku.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zaczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego.
Dyrektor powitała wszystkich zebranych nauczycieli, uczniów i rodziców. Potem młodzież z kl.8 w programie artystycznym symbolicznie pożegnała wakacje, witając jednocześnie nowy rok szkolny, a w nim szczególnie uczniów klasy pierwszej. Następnie przedstawiciele uczniów i grona nauczycielskiego
powitali nowego Dyrektora kwiatami i życzeniami. Potem głos zabrała Pani Dyrektor Alicja Wrona, przekazała najważniejsze informacje dotyczące organizacji nauki w tych szczególnych warunkach. Na zakończenie odbyły się wyczekiwane spotkania uczniów z wychowawcami w klasach.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i otwarego umysłu na każdy dzień!

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy